Referencje

Decydując się na wynajem mojego mieszkania w Warszawie sądziłem, że nie będę miał problemu ze znalezieniem zainteresowanych osób, ale niestety realia okazały się dość bolesne. Co prawa na przestrzeni miesiąca ogłoszenie spotkało się z odzewem, ale wszyscy chętni po obejrzeniu mieszkania rezygnowali oceniając, że mieszkanie wymaga remontu. Biorąc to pod uwagę postanowiłem poszukać profesjonalnego wsparcia i natrafiłem na firmę Fiesta Home Staging. Firma bezpłatnie oceniła “potrzeby” mojego mieszkania, a ja zdecydowałem się powierzyć w ich ręce przygotowanie mieszkania do wynajmu.

Obecnie wynajmuję mieszkanie prawie od 3 miesięcy i mogę szczerze polecić usługi firmy Fiesta.

Karol – wrzesień 2016

Do niedawna nie wiedziałam czym tak naprawdę jest home staging, ale (na szczęście) jeden z moich przyjaciół przybliżył mi to zagadnienie kiedy wspomniałam o chęci wynajmu nieco zaniedbanego mieszkania odziedziczonego po dziadkach. Poszukałam informacji i znalazłam w Internecie pochlebne opinie o firmie Fiesta, które zachęciły mnie do kontaktu i skorzystania z jej usług. Mieszkanie przeszło istną metamorfozę i dzięki temu oraz atrakcyjnej lokalizacji oferta wynajmu spotkała się z naprawdę ogromnym zainteresowaniem, co w konsekwencji przełożyło się na podniesienie ceny wynajmu:)

Serdecznie dziękuję firmie Fiesta za wykonany Home Staging i polecam jej usługi, bo są prawdziwymi specjalistami w swoim fachu.

Marta – listopad 2015